Šapo vysoké 0,14l Opal Kvetoucí louka motiv C HBB
Kód: OLKL023
Doručení po celé EU
svět individuálně

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 100 dekorů
tradičních i moderních
.png?66952809)
Více jak 10 tisíc
položek v eshopu
Související produkty
Akce
6 313 Kč
–45 %
Kávová souprava Opal Kvetoucí louka 15dílná HBB
Momentálně nedostupné
Akce
933 Kč
–45 %
Cukřenka 0,2l Opal Kvetoucí louka BB
1-2 týdny
513 Kč
Praktická cukřenka 0,2l.
Detailní popis produktu
Praktický šálek 0,14l s podšálkem 14cm z kvalitního českého porcelánu. Vhodný do myčky i mikrovlnné trouby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šálky s podšálky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| ? Myčka a mikrolvnná trouba: | Ano |
| Tvar: | Opal |
| Dekor: | Kvetoucí louka |
| Obsah: | 0,14l |
| Šířka (B): | 10cm |
| Výška (C): | 6,3cm |
| Průměr (d): | 14cm |
Akce
475 Kč
–45 %
Šapo vysoké 0,14l Opal Kopretiny BB
1-2 týdny
261 Kč
Praktický šálek 0,14l s podšálkem 14cm.
Šapo vysoké 0,18l Tom Kopretiny BB
1-2 týdny
495 Kč
Praktický moderní šálek 0,18l s podšálkem.
Šapo vysoké 0,18l Tom Levandule BB
1-2 týdny
412 Kč
Praktický moderní šálek 0,18l s podšálkem.
Šapo vysoké 0,18l Tom Pomněnky BB
1-2 týdny
422 Kč
Praktický moderní šálek 0,18l s podšálkem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
