Mlékovka vysoká 0,2l Opal Kvetoucí louka BB
Kód: OLKL009
Doručení po celé EU
svět individuálně

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 100 dekorů
tradičních i moderních
.png?66952809)
Více jak 10 tisíc
položek v eshopu
Související produkty
Akce
6 313 Kč
–45 %
Kávová souprava Opal Kvetoucí louka 15dílná HBB
Momentálně nedostupné
Akce
933 Kč
–45 %
Cukřenka 0,2l Opal Kvetoucí louka BB
1-2 týdny
513 Kč
Praktická cukřenka 0,2l.
Detailní popis produktu
Praktická mlékovka 0,2l z kvalitního českého porcelánu. Vhodná do myčky i mikrovlnné trouby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlékovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| ? Myčka a mikrolvnná trouba: | Ano |
| Tvar: | Opal |
| Dekor: | Kvetoucí louka |
| Obsah: | 0,2l |
| Šířka (B): | 12cm |
| Výška (C): | 9cm |
Akce
684 Kč
–45 %
Mlékovka vysoká 0,2l Opal Kopretiny BB
1-2 týdny
376 Kč
Praktická mlékovka 0,2l.
Akce
665 Kč
–44 %
Mlékovka nízká 0,22l Opal Kopretiny BB
1-2 týdny
366 Kč
Praktická mlékovka 0,22l.
Akce
Novinka
822 Kč
–45 %
Mlékovka nízká 0,22l Opal Meadow Lane BB
1-2 týdny
452 Kč
Luxusní mlékovka 0,22l.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
