Šapo vysoké 0,2l Opal Kvetoucí louka motiv A HBB
Kód: OLKL016


.png?66952809)
Související produkty
Praktická cukřenka 0,2l.
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šálky s podšálky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| ? Myčka a mikrolvnná trouba: | Ano |
| Tvar: | Opal |
| Dekor: | Kvetoucí louka |
| Obsah: | 0,2l |
| Šířka (B): | 11,5cm |
| Výška (C): | 7,5cm |
| Průměr (d): | 15cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Luxusní praktický moderní šálek 0,2l s podšálkem.
Luxusní praktický moderní šálek 0,2l s podšálkem.
Luxusní praktický moderní šálek 0,2l s podšálkem.
Praktický moderní šálek 0,2l s podšálkem.
Praktický moderní šálek 0,2l s podšálkem.
Luxusní praktický moderní šálek 0,2l s podšálkem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
