Cukřenka 0,2l Opal Kvetoucí louka motiv B BB
Kód: OPLKVL004
Doručení po celé EU
svět individuálně

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 100 dekorů
tradičních i moderních
.png?66952809)
Více jak 10 tisíc
položek v eshopu
Související produkty
Detailní popis produktu
Praktická cukřenka 0,2l z kvalitního českého porcelánu. Vhodná do myčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukřenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| ? Myčka a mikrolvnná trouba: | Ano |
| Tvar: | Opal |
| Dekor: | Kvetoucí louka |
| Obsah: | 0,2l |
| Šířka (B): | 9,5cm |
| Výška (C): | 8,5cm |
Akce
933 Kč
–45 %
Cukřenka 0,2l Opal Kvetoucí louka BB
1-2 týdny
513 Kč
Praktická cukřenka 0,2l.
Akce
917 Kč
–45 %
Cukřenka 0,2l Opal Kopretiny BB
1-2 týdny
504 Kč
Praktická cukřenka 0,2l.
Akce
1 091 Kč
–45 %
Cukřenka 0,2l Opal Meadow Lane BB
1-2 týdny
600 Kč
Luxusní cukřenka 0,2l.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
