Čajová konvice 1,2l Opal Kopretiny BB
Kód: OPLKOP002


.png?66952809)
Související produkty
Praktická cukřenka 0,2l.
Praktická mlékovka 0,22l.
Praktický šálek 0,2l s podšálkem 15cm.
Praktická kávová konvice 1,2l
Praktická mlékovka 0,2l.
Praktický šálek 0,14l s podšálkem 14cm.
Praktický šálek 0,1l s podšálkem 12,5cm.
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konvice a karafy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| ? Myčka a mikrolvnná trouba: | Ano |
| Tvar: | Opal |
| Dekor: | Kopretiny |
| Obsah: | 1,2l |
| Šířka (B): | 25cm |
| Výška (C): | 13cm |
Luxusní čajová konvice 1,2l
Luxusní praktická čajová konvice 1,3l.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
