Čajová konvice 1,2l Opal Kvetoucí louka BB
Kód: OLKL006
Doručení po celé EU
svět individuálně

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Přes 100 dekorů
tradičních i moderních
.png?66952809)
Více jak 10 tisíc
položek v eshopu
Související produkty
Akce
933 Kč
–45 %
Cukřenka 0,2l Opal Kvetoucí louka BB
1-2 týdny
513 Kč
Praktická cukřenka 0,2l.
Akce
6 313 Kč
–45 %
Kávová souprava Opal Kvetoucí louka 15dílná HBB
Momentálně nedostupné
Detailní popis produktu
Praktická čajová konvice 1,2l z kvalitního českého porcelánu. Vhodná do myčky i mikrovlnné trouby.
RŮZNÉ MOTIVY!!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konvice a karafy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| ? Myčka a mikrolvnná trouba: | Ano |
| Tvar: | Opal |
| Dekor: | Kvetoucí louka |
| Obsah: | 1,2l |
| Šířka (B): | 25cm |
| Výška (C): | 13cm |
Akce
1 864 Kč
–45 %
Čajová konvice 1,2l Opal Kopretiny BB
1-2 týdny
1 025 Kč
Praktická kávová konvice 1,2l
Akce
2 040 Kč
–45 %
Čajová konvice 1,2l Opal Meadow Lane BB
1-2 týdny
1 122 Kč
Luxusní čajová konvice 1,2l
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
