úvodní » Eshop » Jídelní soupravy » MARIE LOUISE


Jídelní soupravy MARIE LOUISE

Luxusní porcelánové soupravy tvar Marie Louise jsou charakteristické svým výrazným bohatým reliéfem. Jsou vhodné jak pro náročnou dekoraci kvalitními drahými kovy - zlato, platina a listry, tak pro decentní dekoraci keramickou barvou či sítotiskovým dekorem. Reliéfní provedení tohoto tvaru poskytuje prostor pro bohatou štafáž. Jídelní soupravy Marie Louise při dekoraci drahými kovy nejsou vhodné do mikrovlnné trouby a myčky.

 

Veškerý porcelán ve tvaru Marie Louise je vyvzorován v dekoru Viola s mašlí. Na přání vyrobíme (odekorujeme) tvar Marie Louise s veškerými námi nabízenými dekory (motivy).

 

MÁTE-LI ZÁJEM O PORCELÁN MARIE LOUISE S NĚKTERÝM NÁMI NABÍZENÝM DEKOREM (MOTIVEM), stačí objednat s dekorem Viola s mašlí a do "Poznámky" (v objednacím formuláři ve spodní části) uveďte vybraný dekor!!!

  • FILTROVÁNÍ PRODUKTŮ

Značky: 

 Vše

Kategorie

Dekor

1 2 3 ... 24 Další »

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, OFÉLIE JE ZPĚT.

Právo na výrobu porcelánu OFÉLIE zakoupila porcelánová manufaktura Thun v Nové Roli a již započala výrobu talířů. Talíře jsme již naskladnili a postupně je začneme nabízet v našem E-shopu. Podrobnější informace najdete v aktualitách.

Beru na vědomí