úvodní » Obchodní podmínky


Obchodní podmínky

OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY:

Všechny objednávky učiněné prostřednictvím internetového obchodu www.bohemiaporcelan.cz jsou závazné. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů. Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a souhlasí s nimi Objednávka je pouze návrhem kupní smlouvy, samotná kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Objednávky je možné uskutečnit prostřednictvím e-shopu, písemně (email), nebo telefonicky. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

DODACÍ LHŮTA:

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky. Pokud objednané zboží nebude možné z jakýchkoliv důvodů předat přepravci v termínu uvedeném u produktu (zejména při větším množství objednávek), oznámí prodávající kupujícímu předpokládaný termín dodání. Obvyklá dodací lhůta je 1-2 týdny, v případě, že je zboží skladem tak i kratší.

ZPŮSOB PLATBY:

DOBÍRKA Česká pošta (do 30kg), GLS (do 40kg), DPD (do 50kg).

PLATBA PŘEDEM

PLATBA KARTOU - pouze DPD.

V HOTOVOSTI - při osobním převzetí na provozovně.

PRO ZASÍLÁNÍ BALÍKŮ DO ZAHRANIČÍ PLATÍ POUZE PLATBA PŘEDEM !!!

Platba CZK:
MONETA MONEY BANK
č. účtu 304112634/0600
IBAN: CZ72 0600 0000 0003 0411 2634
SWIFT kód BIC: AGBACZPP
variabilní symbol: číslo objednávky (proforma faktury) - uveďte do Poznámky!

Platba EURO:
MONETA MONEY BANK
č. účtu 202677239/0600
IBAN: CZ22 0600 0000 0002 0267 7239
SWIFT kód BIC: AGBACZPP
variabilní symbol: číslo objednávky (proforma faktury) - uveďte do Poznámky!

ZE ZAHRANIČÍ MOŽNO VYUŽÍT TAKÉ PLATBU PŘES WESTERN UNION

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY (VRÁCENÍ ZBOŽÍ):

Kupující má podle zákona právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží (určující je datum odeslání). Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání a v původním obalu zasláno zpět na adresu firmy spolu s potřebnými dokumenty (faktura). Po obdržení zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Vzor formuláře pro odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy naleznete zde.

REKLAMACE:

V případě reklamace obsahu zásilky z důvodu poškození během přepravy je zákazník toto povinen učinit u přepravní společnosti a na náš e-mail info@bohemiaporcelan.cz neprodleně, nejpozději pak do tří dnů od převzetí zásilky. Po přijetí reklamace je nutno fakturou prokázat nákup zboží v internetovém obchodu. Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení. Vzor formuláře pro reklamaci z důvodů nesplnění jakosti při převzetí nebo vady výrobku naleznete zde.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Prodávající se zavazuje, že veškeré údaje osobní povahy budou použity pouze pro interní potřebu firmy a k přímé komunikaci se zákazníkem. Nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě ani jinak zneužity. Osobní informace jsou shromažďovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

vzhledem k insolvenci jednoho z našich dodavatelů porcelánu k dekoraci - porcelánky Moritz Zdekauer Stará Role, již nebudou dále nabízeny tvary OFÉLIE, VIOLA a TETRA. Tyto tvary budou postupně doprodávány za výhodné ceny a postupně nahrazovány tvary novými, v mnoha případech velmi podobnými. Děkujeme za pochopení.

Beru na vědomí