úvodní » Obchodní podmínky


Obchodní podmínky

OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY:

Všechny objednávky učiněné prostřednictvím internetového obchodu www.bohemiaporcelan.cz jsou závazné. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů. Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a souhlasí s nimi Objednávka je pouze návrhem kupní smlouvy, samotná kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Objednávky je možné uskutečnit prostřednictvím e-shopu, písemně (email), nebo telefonicky. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

DODACÍ LHŮTA:

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky. Pokud objednané zboží nebude možné z jakýchkoliv důvodů předat přepravci v termínu uvedeném u produktu (zejména při větším množství objednávek), oznámí prodávající kupujícímu předpokládaný termín dodání. Obvyklá dodací lhůta je 1-2 týdny, v případě, že je zboží skladem tak i kratší. Převážná část našich výrobků je vyráběna, či dekorována na zakázku, tedy až po přijetí objednávky. Požadujete-li zboží dříve, než je deklarovaná lhůta, neváhejte nás kontaktovat, nebo uvést do Poznámky (v objednacím formuláři ve spodní části) požadovaný bližší termín.

ZPŮSOB PLATBY:

DOBÍRKA Česká pošta (do 30kg), GLS (do 40kg), DPD (do 50kg).

PLATBA PŘEDEM

PLATBA KARTOU - pouze DPD.

V HOTOVOSTI - při osobním převzetí na provozovně.

PRO ZASÍLÁNÍ BALÍKŮ DO ZAHRANIČÍ PLATÍ POUZE PLATBA PŘEDEM !!!

Platba CZK:
MONETA MONEY BANK
č. účtu 241358601/0600
IBAN: CZ17 0600 0000 0002 4135 8601
SWIFT kód BIC: AGBACZPP
variabilní symbol: číslo objednávky (proforma faktury) - uveďte do Poznámky!

Platba EURO:
MONETA MONEY BANK
č. účtu 254361148/0600
IBAN: CZ50 0600 0000 0002 5436 1148
SWIFT kód BIC: AGBACZPP
variabilní symbol: číslo objednávky (proforma faktury) - uveďte do Poznámky!

 

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY (VRÁCENÍ ZBOŽÍ):

Kupující má podle zákona právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání zasláno zpět na adresu firmy. Po obdržení zboží je prodávající bez zbytečného odkladu povinen vrátit všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy a to stejným způsobem, jakým je na základě smlouvy od spotřebitele přijal. Upozorňujeme, že převážná většina našeho sortimentu je vyráběna, či dekorována na zakázku. Vzor formuláře pro odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy naleznete zde.

REKLAMACE:

V případě reklamace obsahu zásilky z důvodu poškození během přepravy je zákazník toto povinen učinit u přepravní společnosti a na náš e-mail info@bohemiaporcelan.cz neprodleně, nejpozději pak do tří dnů od převzetí zásilky. Po přijetí reklamace je nutno fakturou prokázat nákup zboží v internetovém obchodu. Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení. Vzor formuláře pro reklamaci z důvodů nesplnění jakosti při převzetí nebo vady výrobku naleznete zde.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Prodávající se zavazuje, že veškeré údaje osobní povahy budou použity pouze pro interní potřebu firmy a k přímé komunikaci se zákazníkem. Nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě ani jinak zneužity. Osobní informace jsou shromažďovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů.

Mimosoudní řešení sporů ADR - www.adr.coi.cz a www.konzument.cz