úvodní » Aktuality


Aktuality a novinky

24.05.
2017

Rozšířili jsme naši výrobu o rustikální úchytky Bohemia (100% česká produkce) - provedení staromosaz, starostříbro a staroměď, úchytky je možné odekorovat s veškerými námi nabízenými dekory, premiéra na našem trhu. Naleznete v kategorii...

Více informací

15.03.
2017

Rozšířili jsme naši nabídku o porcelánové stahovací lampy vhodné do chalupy vyráběné a dekorované ve spolupráci s italskou firmou, lampy je možné odekorovat s veškerými námi nabízenými dekory.

Více informací

28.07.
2016

Nové dekory v naší nabídce najdete v kategorii Moderní porcelán, tvar TOM a v kategorii Jídelní soupravy, tvar Christine. Na přání možno rozšířit nabídku o tyto motivy (soupravy jídelní, talířové, kávové, čajové, hrnky, mísy, doplňky atd.).

Více informací

15.06.
2016

Nový námořnický dekor v naší nabídce najdete v kategorii Jídelní soupravy, tvar Ofélie. Na přání možno odekorovat veškerý námi nabízený porcelán těmito motivy.

Více informací

06.06.
2016

Od 1.6.2016 jsme rozšířili naši nabídku o kuchyňský a bytový textil z vlastní dílny. Naší snahou je nabízet kvalitní látky s motivy vhodnými k námi nabízenému porcelánu.

Více informací

31.05.
2016

Nový tvar Maria Teresa najdete v kategorii Jídelní soupravy, premiéra na našem trhu.

Více informací

12.04.
2016

Nový dekor Louka, najdete v kategorii Moderní porcelán, tvar Eureka. Nové dětské soupravičky, najdete v kategorii Dětské soupravy. Opět se jedná o premiéru na našem i světovém trhu.

Více informací

1 2 3 ... 5 Další »

NEZAPOMEŇTE SI VČAS OBJEDNAT VÁNOČNÍ DÁRKY

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že dodací lhůty se mohou prodloužit z důvodu velkého vytížení v předvánočním období. Děkujeme za Vaši přízeň.

Beru na vědomí